Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Warszawy do Brukseli od 59,00 PLN

Wylot z:
Warszawa, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Warszawa, Dowolne lotnisko (WAWA)
Przylot do:
Brukseli, Belgia IE
Lotnisko przylotu:
Brukselia, dowolne lotnisko (BRUK)
Data podróży:
od 2021-11-02 do 2022-03-27
Promocja aktualna do:
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od 59.00 PLN

Tanie loty z Warszawy (WAWA) do Brukseli (BRUK) od 59,00 PLN

W sezonie letnim 2020 linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z warszawskiego lotniska Chopin na port lotniczy Bruksela Charleroi (CRL). Loty na tej trasie realizowane są pięć razy w tygodniu. Wylot z Warszawy w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele odbywa się w godz 06:40-08:45. Połączenia relacji odwrotnej z Brukseli do Warszawy także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 09:20-11:15. Linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenie do Brukseli z warszawskiego lotniska Modlin (WMI). W sezonie letnim 2020 loty dostępne są także pięć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Wyloty z Warszawy w poniedziałki startują o godz 08:40, lądowanie w Brukseli Charleroi (CRL) o godz 10:45, we wtorki o godz 20:40-22:45, czwartki o 08:45-10:50, natomiast w piątki i soboty o godz 09:15-11:20. Loty powrotne z belgijskiej stolicy do Warszawy także 5 razy w tygodniu, w poniedziałki 06:20-08:15, wtorki 18:20-20:15, czwartki 06:25-08:20 oraz piątki i soboty o godz 06:55-08:50. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów na trasie Warszawa- Bruksela. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Warszawy do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-13 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-13 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-19 15:15 Bruksela (CRL)
2022-01-19 18:10 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 86.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-13 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-13 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-16 15:15 Bruksela (CRL)
2022-01-16 18:10 Warszawa (WMI)
W6
Cena od 86.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-13 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-13 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-20 18:20 Bruksela (CRL)
2022-01-20 21:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-15 20:35 Warszawa (WMI)
2022-01-15 22:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-18 21:20 Bruksela (CRL)
2022-01-19 00:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-13 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-13 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-17 18:20 Bruksela (CRL)
2022-01-17 21:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-13 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-13 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-18 21:20 Bruksela (CRL)
2022-01-19 00:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-10 20:40 Warszawa (WMI)
2022-01-10 22:50 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-18 21:20 Bruksela (CRL)
2022-01-19 00:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1058
2022-01-15 06:50 Warszawa (WMI)
2022-01-15 09:00 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1058
2022-01-19 10:10 Bruksela (CRL)
2022-01-19 13:05 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-13 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-13 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-19 10:10 Bruksela (CRL)
2022-01-19 13:05 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-10 20:40 Warszawa (WMI)
2022-01-10 22:50 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-20 18:20 Bruksela (CRL)
2022-01-20 21:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00