Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Infolinia - Rezerwacja telefoniczna

61 626 20 15
Pon-Sob
9:00 do 20:00
Nd
17:00-21:00

Przykładowe loty z Warszawy do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-22 20:35 Warszawa (WMI)
2022-01-22 22:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-25 21:20 Bruksela (CRL)
2022-01-26 00:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Wylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-20 20:45 Warszawa (WMI)
2022-01-20 22:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR 1056
2022-01-31 18:20 Bruksela (CRL)
2022-01-31 21:15 Warszawa (WMI)
FR
Cena od 128.00

Przykładowe loty z Krakowa do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2021-12-29 14:45 Kraków (KRK)
2021-12-29 16:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

FR 4862
2022-01-12 12:45 Bruksela (CRL)
2022-01-12 14:20 Bolonia (BLQ)
FR
FR 4321
2022-01-12 15:55 Bolonia (BLQ)
2022-01-12 17:35 Kraków (KRK)
FR
Cena od 164.00

Przykładowe loty z Wrocławia do Brukseli

Wylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 8373
2022-01-29 16:00 Wrocław (WRO)
2022-01-29 17:45 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR 8373
2022-02-01 10:30 Bruksela (CRL)
2022-02-01 13:15 Wrocław (WRO)
FR
Cena od 140.00

Przykładowe loty z Gdańska do Brukseli

Wylot Czas podróży: 9h 25m / 2 przesiadki

FR 8510
2022-01-10 09:45 Gdańsk (GDN)
2022-01-10 11:20 Oslo (TRF)
FR
FR 1765
2022-01-10 14:05 Oslo (TRF)
2022-01-10 15:45 Poznań (POZ)
FR
FR 6021
2022-01-10 17:30 Poznań (POZ)
2022-01-10 19:10 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka

FR 8372
2022-01-18 10:30 Bruksela (CRL)
2022-01-18 12:15 Wrocław (WRO)
FR
FR 4105
2022-01-18 16:35 Wrocław (WRO)
2022-01-18 17:40 Gdańsk (GDN)
FR
Cena od 134.00